Máme ponuku pre šikovných operátorov výroby na Orave. Aj pre ženy!

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Nižná
Druh pracovného pomeru
teljes munkaidő
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
710 - 860 EUR/mesiacZaujímavá základná mzda, po skúšobnej dobe priznaný bonus vo výške 150€ + prehodnotenie výšky mzdy podľa kvality práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu šikovným operátorom/kám výroby v Nižnej do menšej Automotive spoločnosti v príjemnom a priateľskom pracovnom prostredí.

Náplňou práce je:
- obsluha strojov a zariadení
- odoberanie, nakladanie a vykladanie polovýrobkov
- vizuálna kontrola
- iné pomocné práce.

Pracuje sa v dvoch zmenách (ranná a poobedná).

Pracovné prostredie, kolektív aj samotnú prácu je možné vidieť aj vyskúšať na obhliadke pracoviska, ktorá je samozrejmou súčasťou prijímacieho konanie.

Atraktívne platové ohodnotenie
Stabilná práca v menšom kolektíve
Priateľská atmosféra
Podpora koordinátora
Gastro lístky v hodnote 3,83
Automatické zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe

Ak je ponuka pre Vás zaujímavá, kontaktujte nás na t.č. 0948/950975 alebo mailom na [email protected]

Tešíme sa na stretnutie a veríme, že táto práca je práve pre Vás.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient pôsobí v automobilovom priemysle a zaoberá sa lakovaním plastových dielcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Igen

Hľadáme spoľahlivého a šikovného človeka, ktorý má chuť pracovať a západne do nášho kolektívu.

Ponúkame prostredie malej firmy, zaujímavý plat a prácu na dve zmeny.

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

STAFF AG, a. s.
Zámocká 30
811 01 Bratislava
ID: 3958643  Megjelentetés dátuma: 16.9.2020  Alapbér (bruttó): 710 EUR/mesiac