Hľadáme operátorov do Mobisu (krátkodobo aj dlhodobo)

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Od 5,17 EUR/hod.základná hodinová mzda je 5,17 + príplatky za poobednú (5,43) a nočnú zmenu (6,67)+ ďalšie zákonné príplatky + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme v tejto neľahkej dobe pracovnikov na operátorske prace do Mobisu (vybaľovanie, prekladanie, ukladanie súčiastok, obsluha strojov a zariadení iné pomocné práce na oddelení). Možnosť dočasnej práce aj dlhodobej spolupráce na plný úväzok.

Práca je vhodná aj pre mužov aj pre ženy, radi uvítame aj študentov.

Tešíme sa na Vaše telefonáty a emaily. Ozveme sa každému.

Vaša základná mzda bude vyzerať nasledovne:
ranná zmena - 5,17 €
poobedná zmena - 5,43 €
nočná zmena - 6,67 €

dochádzkový bonus - 40€
výrobný bonus - 40e

Pri dlhodobej spolupráci bohatý bonusový program (kvartálne, polročné, koncoročné)

Okrem toho samozrejme nadštandardné príplatky za prácu v sobotu, nedeľu alebo vo sviatok.

Ponúkame možnosť Nadčasov popri bežnom pracovnom čase.
Autobusy ZDARMA.
Hľadáme spoľahlivého pracanta, ktorého za jeho robotu dobre odmeníme.

Ak Vás ponuka zaujala, chcete si zarobiť, ozvite sa nám t.č. 0948 950 975. Radi sa s Vami stretneme a dohodneme si podmienky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť MOBIS je jeden z najväčších subdodávateľov pre automobilový priemysel. Kompletizuje 4 typy auto-modulov. Jedná sa o modul predná maska, modul prístrojový panel a moduly oboch náprav. Mobis Slovakia ďalej vyrába nárazníky a brzdové systémy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na zmeny
- ochota pracovať nadčas
- manuálna zručnosť
- učenlivosť na viacerých pozíciách
- prax vo výrobe min. 2 roky podmienkou

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3898055  Megjelentetés dátuma: 27.3.2020  Alapbér (bruttó): 5,17 EUR/hod.