Práca pre vodiča VZV v jednozmennej prevádzke (vek a pohlavie nerozhoduje)

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď/dohodou
705 - 775 EUR/mesiac555 + garantovaná variabilná zložka od 150€ - 220 € + gastrolístky v hodnote 4,30 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu skladového pracovníka v nemeckej spoločnosti v Žiline. Náplňou práce je najmä obsluha vysokozdvižného vozíka (nakládka a vykládka LKW, práca v regálovom systéme) ale tiež inventarizácia a práca so skenerom.
Radi privítame mužov aj ženy, ktorí chcú pracovať len na jednu zmenu (6,00 - 14,30) a majú prax vo vedení VZV. Na veku nám nezáleží, len na Vašich skúsenostiach.

Ponúkame okrem mzdy aj ďalšie bonusy (pozri v benefitoch) ale najmä POKOJNÉ a PROZAMESTNANECKÉ prostredie.

- výročné zvyšovanie mzdy
- gastrolístky v hodnote 4,30
- nadčasové flexikonto
- príspevok na dopravu do výšky 50€ (od 1.1.2020)
- garancia trvalej a stabilnej práce
- nadštandardné sociálne zázemie
- podpora osobnostného a emocionálneho rozvoja (výučba jazykov, masáž, teambuilding..)
- pracovná doba neobmedzujúca rodinu a koníčky (6,00 - 14,30)

Ak hľadáte prácu, z ktorej budete odchádzať s úsmevom, ak ste typ, ktorý za prácu okrem mzdy očakáva aj niečo viac, ak je Vašou prioritou rodina a koníčky a chcete sa im venovať, ste tí praví koho hľadáme. Volajte na 0948/950975 alebo napíšte na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Nemecká inovatívna spoločnosť je leadrom vo výrobe a vývoji parkovacích a samoobslužných automatov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Hľadáme skúsenosť, zodpovednosť, spoľahlivosť ale najmä tímového ducha.
Prax v skladovom hospodárstve a práca so skenerom je výhodou nie podmienkou. Na všetko Vás pripravíme a zaučí Vás kvalifikovaný kolega.
Nutnosť je mať platný preukaz na obsluhu VZV.

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3813653  Megjelentetés dátuma: 19.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 705 - 775 EUR/mesiac555 + garantovaná variabilná zložka od 150€ - 220 € + gastrolístky v hodnote 4,30 €