Poď pracovať k nám ako Operátor/ ka výroby

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Partizánske
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 6 EUR/hod.- mesačná čistá mzda 600 - 750 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilnú prácu vo výrobe, si manuálne zručný a ochotný pracovať?
Ak je odpoveďou na otázku áno - poď pracovať k nám ako OPERÁTOR VÝROBY !

U nás môžeš robiť:
- odoberanie plastových výrobkov
- obsluha strojov, lisov na plastové výrobky
- jednoduché montážne práce na linke
- balenie a vizuálna kontrola
- iné pomocné a manipulačné práce vo výrobe

ČO TI PONÚKAME?
- zaujímavé a motivačné mzdové podmienky
- možnosť kariérneho rastu a dlhodobého zamestnania v nadnárodnej spoločnosti
- starostlivosť koordinátora agentúry (riešime všetky Vaše požiadavky)
- férový prístup a mzda na čas

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate základné požiadavky, pošlite nám svoju žiadosť spolu so životopisom na zverejnenú emailovú adresu alebo zareagujte prostredníctvom profesie. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Viac info na tel. č.: 0948 950 920

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, zahraničnú spoločnosť, zaoberajúcu sa priemyselnou výrobou plastových výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- aktívny prístup k práci a záujem o prácu
- spoľahlivosť, zodpovednosť a pravidelná dochádzka
- pozícia je vhodná pre mužov aj pre ženy
- ochota pracovať na 3 ZMENY

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3753215  Megjelentetés dátuma: 21.11.2022  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.