Príjmeme šikovných pracovníkov na pozíciu pekár / pomocný pekár

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
624€ + prémie až do výšky 30% + príplatky podľa zákona: SPOLU AŽ DO VÝŠKY 970€ brutto, pomocný pekár 600€ + prémie až do výšky 30% + príplatky podľa zákona: SPOLU AŽ DO VÝŠKY 900€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v nepretržitej prevádzke,
- príprava cesta,
- priebeh spracovania - kysnutie,
- sádzanie do pece,
- vypekanie,
- čistenie strojov a zariadení

- prax nie je potrebná - ZAUČÍME
- práca v stabilnej spoločnosti,
- dlhodobá práca pre produktívnych ľudí,
- dobrá dopravná dostupnosť pracoviska,
- strava zabezpečená na prevádzke.

Túžite po stabilnej práci, pravidelnom príjme a možnosti rozvíjať svoje schopnosti? Ak áno, neváhajte, poďte k nám a zašlite nám svoj životopis na mail [email protected] , alebo nám zavolajte na t.č. 0948 950 910 v pracovných dňoch od 8 do 16 hodiny.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť, pre ktorú je táto pozícia obsadzovaná, sa zaoberá pekárenskou výrobou, maloobchodným predajom.

Staňte sa aj Vy súčasťou renomovanej firmy, v ktorej Vás s radosťou odmeníme za kvalitne vykonanú prácu!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Nie sú potrebné predchádzajú skúsenosti a prax: UCHÁDZAČOV ZAUČÍME
Pracovný čas: 37,5 hod/týždeň
- ochota a chuť pracovať
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3688988  Megjelentetés dátuma: 28.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 624€ + prémie až do výšky 30% + príplatky podľa zákona: SPOLU AŽ DO VÝŠKY 970€ brutto, pomocný pekár 600€ + prémie až do výšky 30% + príplatky podľa zákona: SPOLU AŽ DO VÝŠKY 900€