Skladník - Vodič Vláčiku

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou, Bánovce nad Bebravou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
696 - 850 EUR/mesiacFIX mesačne - 696€ + bohatý benefitný systém + SL v hodnote 4€ + príplatky za zmeny + príplatky za nadčasy + príspevok na dopravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a šikovného pracovníka, na pozíciu Vláčikára, ktorý bude schopný zabezpečiť transport tovaru podľa pokynov nadriadeného :-)

Príprava a vydávanie materiálu pre výrobu - vedenie vláčika
Zabezpečenie dodávky balení pre výrobnú prevádzku
Starostlivosť o skladovacie zariadenia
Spolupráca pri výkone inventúry
Dodržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
Iné pomocné a manipulačné práce v sklade

- motivujúce a zaujímavé platové ohodnotenie
- nadštandardný príplatok za nadčas 25 €
- mesačné odmeny od 87 do 114 € € v prípade splnenia kritérií
- príspevok na dopravu do zamestnania
- stravné lístky v hodnote 4,- EURÁ
- dlhodobá a stabilná práca
- starostlivosť a podpora koordinátora
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je vhodné pre mužov aj ženy.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate základné požiadavky, zavolajte nám v pracovných dňoch medzi 8:00 - 16:00 hod. na tel. číslo: 0940 417 912

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, renomovanú zahraničnú spoločnosť, zaoberajúcu sa výrobou vnútorných plastových dielcov do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Logické myslenie
Manuálna zručnosť a šikovnosť
Zodpovedný prístup k práci
Ochota pracovať na 2 - 3 zmeny
Pravidelná a spoľahlivá dochádzka do práce

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3668795  Megjelentetés dátuma: 12.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 696 - 850 EUR/mesiacFIX mesačne - 696€ + bohatý benefitný systém + SL v hodnote 4€ + príplatky za zmeny + príplatky za nadčasy + príspevok na dopravu