Pracuj ako Operátor - Operátorka / Pomocný pracovník pre Dánsku spoločnosť

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
660 - 850 EUR/mesiac3,62€/hod ranná 4,12€/hod poobedná 4,52€/hod nočná (+ bonusy + príplatky = spolu RANNÁ - 3,50€/hod v čistom, 4€/hod v čistom POOBEDNÁ, 4,50€/hod v čistom NOČNÁ)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomocné práce vo výrobe
- obsluha strojov a zariadení
- finalizácia polovýrobkov
- iné pomocné práce vo výrobe

Starostlivosť a podpora zamestnávateľa
Práca v dvojzmennej prevádzke
Systém bonusov pre šikovných pracovníkov
Možnosť dlhodobej spolupráce

Kontaktujte nás v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00 telefonicky na telefónnom čísle 0948 950 922

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná, je známa ako firma podporujúca neustále inovácie a rozvoj, s dôrazom na kvalitu a pohodlnosť svojich výrobkov ako aj investovaním do zlepšovania pracovného prostredia a rozvoja ľudí.
Firma v Martine je pobočkou dánskej spoločnosti vyrábajúcej značkovú vychádzkovú pánsku, dámsku a detskú obuv už 19 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť
Logické myslenie
Schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
Zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3665753  Megjelentetés dátuma: 6.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 660 - 850 EUR/mesiac3,62€/hod ranná 4,12€/hod poobedná 4,52€/hod nočná (+ bonusy + príplatky = spolu RANNÁ - 3,50€/hod v čistom, 4€/hod v čistom POOBEDNÁ, 4,50€/hod v čistom NOČNÁ)