Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Pracuj v Mikuláši ako Operátor v automobilovej výrobe - príjmeme ženy aj mužov!

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
640 - 850 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 640€ + 12% variabilná zložka (dochádzka, kvalita práce) Vo výsledku cca 850€ mesačne ________________________________________ garantované zvýšenie mzdy po zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať do nášho tímu do automobilovej firmy, kde sa vyrábajú plastové komponenty - dielce alebo iné súčasti.

Náplňou práce bude :
✔ Manipulačné činnosti - prekladanie, ukladanie výrobkov, balenie
✔ Pomocné práce vo výrobnom procese
✔ Kontrola priebehu výroby a kvality
✔ Montáž dielcov

Pracuje sa štandardne v nepretržitej 12 hodinovej prevádzke (ranná, nočná - BEZ VÍKENDOV!)

Na každú pozíciu - Ťa zaučí kvalifikovaný kolega.

Na našich zamestnancoch nám záleží!

✔ Zamestnanie s dlhodobou perspektívou
✔ Možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania
✔ Veľmi zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie
✔ 24 hodinový servis a podpora koordinátora
✔ Zabezpečíme Vám pracovné oblečenie a pracovnú obuv
✔ Starostlivosť a podpora zamestnávateľa

Môžete pracovať formou 15 dní v mesiaci (systém 12 hod zmien práce - ranná, nočná)

V prípade, že Vás ponuka zaujala/ chcete sa dozvedieť viac informácií neváhajte a zavolajte nám na číslo 0948 950 910 v pracovných dňoch v čase od 8.00 do 16.30 hod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, pre ktorú je táto pozícia obsadzovaná, sa zaoberá výrobou a spracovaním plastových výrobkov/komponentov pre automobilový priemysel.
Staňte sa aj Vy súčasťou renomovanej firmy, v ktorej Vás s radosťou odmeníme za kvalitne vykonanú prácu!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

U našich zamestnancov vyžadujeme
zodpovedný prístup k práci
samostatnosť a aktivitu v práci
schopnosť pracovať na zmeny (nočná)

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3345930  Megjelentetés dátuma: 7.7.2021  Alapbér (bruttó): 640 EUR/mesiac