CNC operátor - Vysekávacie lisy

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Trenčianska 80, Nová Dubnica
Termín nástupu
ihneď
5,5 - 6,5 EUR/hod.5,5€/ hod - 6,50€ /hod, - podľa Vašich pracovných skúseností :-)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme šikovného pracovníka na pozíciu Operátora CNC vysekávacieho lisu, Tvoja mzda závisí na Tvojich skúsenostiach a na našej dohode.

V našej firme Ťa čaká mladý dynamický a príjemný kolektív, ktorý Ťa podporí napríklad aj v kariérnom raste.

Štandardná náplň práce je :

- obsluha cnc vysekávacieho lisu
- čítanie výkresovej dokumentácie
- výmeny plechov na CNC vysekávacích lisoch značky FINN POWER
- iné manipulačné práce pri vysekávaní komponentov a obsluhe vysekávacieho lisu
- obsluha VZV
- nakladanie paliet do stroja
- obsluha žeriavu

Bližšie informácie o náplni práce na osobnom pohovore.
Samozrejmosťou pre uchádzača je obhliadka pracoviska :-)

Čo Ti ponúkneme my ?

Práca v dvojzmennej prevádzke
Zamestnanie s dlhodobou perspektívou
Možnosť kariérneho rastu a odborného vzdelávania
Veľmi zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie
Starostlivosť a podpora zamestnávateľa
Stravovanie v priestoroch práce zabezpečené

V prípade, že Vás ponuka zaujala/ chcete sa dozvedieť viac informácií a spĺňate základné požiadavky, zavolajte nám na číslo 0940 417 912 v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 17.30 hod

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre certifikovanú slovensko-taliansku výrobnú spoločnosť. Zaoberajúcu sa dodávaním mechanických dielov, komponentov z plechu pre elektrotechnický a spotrebný priemysel pre domáci trh ako aj krajiny Európskej Únie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Od kandidáta, ktorý sa o prácu chce uchádzať očakávame :

Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
Manuálnu zručnosť
Technické myslenie
Schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
Výhodou je aj preukaz pre vedenie VZV W1

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3120367  Megjelentetés dátuma: 21.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5,5 - 6,5 EUR/hod.5,5€/ hod - 6,50€ /hod, - podľa Vašich pracovných skúseností :-)