Pracovník / Pracovníčka vo výrobe - Partizánske

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
okres Partizánske
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojov a zariadení
- operátor výroby
- montáž, kompletizácia a kontrola plastových výrobkov
- jednoduchá manuálna práca
- iné pomocné práce pri výrobe plastových výrobkov

- možnosť práce na dve alebo tri zmeny
- príplatky za poobednú a nočnú zmenu
- možnosť kariérneho rastu
- čisté pracovné prostredie
- voľné víkendy
- príjemný kolektív
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
- stabilná a dlhodobá práca

Informácie o výberovom konaní

Pozícia vhodná pre mužov aj ženy.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate základné požiadavky, zavolajte nám v pracovných dňoch medzi 8.00-16.00 na tel. číslo : 0948 950 920

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, renomovanú zahraničnú spoločnosť, zaoberajúcu sa priemyselnou výrobou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci a pravidelná dochádzka

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3096240  Megjelentetés dátuma: 9.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou na osobnom pohovore