Brigáda na kontrole kvality

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Trnavský kraj, okres Galanta, okres Trnava, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 3,50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zručných pracovníkov, s nástupom ihneď ktorých hlavnou úlohou bude:
- vizuálna kontrola LCD obrazoviek
- manipulácia s LCD obrazovkami
- iné práce pri kontrole kvality výrobkov

- možnosť flexibilného plánovania pracovných zmien-zamestnanec si vyberá sám dni, ktoré chce odpracovať .
- možnosť kariérneho rastu na pozíciu team leadra
- zaujímavé platové ohodnotenie
- pre produktívnych pracovníkov dlhodobá práca
- zabezpečená doprava do zamestnania

Pozíciu obsadzujeme do nášho interného stavu na výkon kontroly kvality.
Ak Vás Naša ponuka zaujala a pre viac informácií nám zavolajte na telefónne číslo 0940 417 912.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť STAFF dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Bratislava, Žilina, Partizánske, Poprad, Prešov, Humenné, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť, zmysel pre detail,
ochota pracovať

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2812338  Megjelentetés dátuma: 2.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 3,50€