Medicínsky reprezentant pre Bratislavský a Trnavský kraj

STADA PHARMA Slovakia, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
1 100 EUR/mesiac- motivujúce finančné ohodnotenie na základe Vašich skúsenosti a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Medicínskeho reprezentanta pre Bratislavský a Trnavský kraj, konkrétne ide o mestá: Bratislava (konkrétne BA I., BA III., BA IV.) a Malacky, Senica, Skalica, Myjava a Trnava. Vašou náplňou práce bude: pravidelné návštevy lekární a odborných lekárov za účelom propagácie a predaja prípravkov spoločnosti STADA.

- práca v mladom kolektíve prosperujúcej farmaceutickej firmy
- pravidelný tréning potrebných predajných znalostí a zručností
- služobný automobil, notebook, mobilný telefón
- zodpovedajúce a motivujúce ohodnotenie v závislosti na pracovných výsledkoch

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov, budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú naše očakávania na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- skúsenosti na obdobnej pozícii ako Medicínsky reprezentant - výhodou
- príjemný vzhľad, sebavedomé vystupovanie a prejav
- pozitívny a aktívny prístup k práci
- samostatnosť, flexibilita, org.schopnosti a orientácia na výsledok
- znalosť práce s PC
- VP sk.B - aktívny vodič

Sme popredným výrobcom vysokokvalitných liečiv s viac ako 125 ročnou tradíciou. S našimi produktmi pomáhame ľuďom chrániť a znovu získať dôstojný a schopný život v duchu nášho cieľa: „Staráme sa o zdravie ľudí ako dôveryhodný partner“.

STADA AG (nemecká farmaceutická spoločnosť, pod ktorú patrí aj STADA PHARMA Slovakia, s.r.o.) sa sústreďuje na trojpilierovú stratégiu pozostávajúcu z generík, špeciálnych farmaceutických produktov a voľnopredajných liekov a doplnkov výživy. Celosvetovo STADA AG predáva svoje produkty v približne 120 krajinách. K 31. decembru 2022 STADA AG celosvetovo zamestnávala cez 13 000 zamestnancov.
Na Slovensku pôsobíme od roku 2003 a zamestnávame viac ako 70 zamestnancov.
Medzi najpredávanejšie značky z nášho portfólia patria: Biopron, Cetebe, CBD VINCIT, Elmetacin, Grippostad, Kamistad, Mar, Marťankovia, Modafen, Nizoral, Orofar, Proenzi, Prostenal, Urinal, Venoruton a výživové doplnky predávané pod značkou Walmark a mnoho ďalších.

Na Slovensku máme skvelý tím, príjemnú pracovnú atmosféru, komunikujeme otvorene, sme naklonení novým nápadom a prispôsobujeme sa rýchlo meniacemu trhu a konáme v súlade s našimi hodnotami, ktoré sú: Integrity, Agility, Entrepreneurship a ONE STADA. Staň sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4072977  Megjelentetés dátuma: 4.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac