Skladník, vodič VZV

ST. NICOLAUS a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
600 - 720 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od pracovných skúseností uchádzača + mesačná prémia od 20% do 35% + príplatky (rizikový, nočný, poobedný, nadčasový)+ benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem, výdaj a preprava tovaru.
Vychystávanie tovaru v súlade s prepravným plánom.
Sledovanie množstva a kvality prijatých, skladovaných a vydávaných tovarov.
Efektívna a kontrolná činnosť výrobkov pri expedícii tovaru.
Manipulačné práce.

*práca v stabilnej spoločnosti,
*možnosť dlhodobého uplatnenia,
*zvýhodnená cena vlastných produktov,
*možnosť využitia zľavnených služieb vo vybraných rekreačných zariadeniach,
*možnosť využitia palivovej zľavy vo vybraných čerpacích staniciach,
*odmeny pri životných a pracovných jubileách
*príspevok na DDS
*ďalšie motivačné výhody

Informácie o výberovom konaní

Životopis pošlite na dole uvedenú adresu.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

preukaz vodiča motorových vozíkov

Spoločnosť ST. NICOLAUS je jednou z najvýznamnejších obchodných a výrobných spoločností, ktorá nadväzuje na bohaté tradície a skúsenosti výroby liehovín na Liptove. História spoločnosti siaha až do roku 1867, kedy liehovarnícky majster Armin Stark založil v Liptovskom Mikuláši prvú rafinériu liehu. Dnes spoločnosť pôsobí v troch krajinách (SVK, CZ, HU) a výrobu realizuje v troch výrobných závodoch.

Kvalitu liehovín, ovocných destilátov a dnes už aj vín spoločnosti ST. NICOLAUS zaručujú prvotriedne suroviny ako aj tradičné, rokmi overené výrobné postupy a neustále zdokonaľované receptúry. ST. NICOLAUS zavádza do procesu výroby moderné, inovatívne technológie a na všetkých úrovniach zamestnáva najlepších odborníkov z branže. Produkcia ST. NICOLAUS odráža požiadavky zákazníkov, ako aj najnovšie svetové trendy v oblasti liehovarníctva, destilatérstva a výroby vín.

ST. NICOLAUS sa spája nielen so silnými a známymi slovenskými značkami ako sú Nicolaus vodky - extra jemná, ochutené a likéry, Demänovka, Jubilejná, Klasik a Slovenské vinice, ale aj zahraničnými. Vďaka svojej sile a spoľahlivosti sa ST. NICOLAUS stal distribučným partnerom pre viaceré importné značky ako brandy Soberano a Lepanto, London Gin No1, whiskey Nomad a Label 5, kubánske rumy a kvalitné vína z tradičných vinárskych krajín ako Španielsko, Argentína a Chile

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 521376  Megjelentetés dátuma: 4.6.2021  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac