Obchodný zástupca HoReCa - LM, PP, KK, SNV, LE

ST. NICOLAUS - trade, a.s.

okres Liptovský Mikuláš, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda + dosiahnuteľné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú posilu do nášho HORECA tímu na pozíciu:

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA HORECA (alko & nealko produkty)

Tvojou hlavnou náplňou práce bude najmä:
- plnenie obchodných a marketingových cieľov v pridelenom regióne,
- koordinovanie podpory predaja a realizovanie trade-marketingových aktivít u zákazníkov HoReCa,
- rozširovanie distribúcie a vystavenia produktov (alko & nealko produkty),
- vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych zákazníkov (všetky gastro zariadenia) v pridelenej oblasti,
- reportovanie nadriadenému podľa stanovených postupov či iné.

- zvýhodnený cenník nášho portfólia len pre teba :)
- služobné vozidlo, mobilný telefón, notebook
- teambuildingy, lyžovačka, večierok a iné :)

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v spoločnosti ST. NICOLAUS. V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom.

Do zaslaného CV nám prosím pridajte Váš súhlas/nesúhlas, ktorý by mal znieť takto:

"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu určitú, počas výberového procesu a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

gastro / HORECA

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti v HoReCa segmente sú základnou podmienkou,
- skúsenosti s prácou promotéra sú výhodou,
- vyjednávanie a obchodnícke zručnosti,
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti,
- inovatívny a zanietený prístup k práci,
- obchodnícke myslenie a prozákaznícky prístup.

Spoločnosť ST.NICOLAUS-trade, a.s., je lídrom na slovenskom trhu, ktorá vám už od roku 1867 prináša tradičné a obľúbené liehoviny a nealkoholické nápoje. Portfólio našej spoločnosti tvoria desiatky značiek. Okrem Slovenska máme obchodné zastúpenie aj v iných krajinách (Česká republika, Maďarsko a Chorvátsko). Spojenie histórie s dôrazom na inovácie, kvalitu a bezpečnosť zvyšuje úspech našich produktov aj na trhoch ďalších svetových krajín.
Viac sa o nás dozviete na: http://stn-trade.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2498593  Megjelentetés dátuma: 1.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda + dosiahnuteľné prémie