Projektant / Project Engineer

SSI Schäfer Systems International s.r.o., organizačná zložka

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
01.10.2022
1 300 EUR/mesiacVariabilná odmena podľa kvality odvedenej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie cenových ponúk, výkresovej dokumentácie, technická podpora predaja
Komunikácia s klientami, obchodným teamom a práca na zaujímavých projektoch

Mobilný telefón, vzdelávací program a možnosti kariérneho rastu, notebook, práca v nadnárodnej firme - líder v obore

Hľadáme do teamu nového kolegu ktorý má rád prácu s ľuďmi a chce sa učiť nové veci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Regálová technika, Automatizácia logistiky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- technicko-obchodné zmýšlanie a orientácia vo výkresovej dokumentácii
- znalosť práce s MS Office
- časová flexibilita a odolnosť voči stresu

SSI Schäfer je popredným globálnym dodávateľom automatizovaných intralogistických riešení.
ID: 4404355  Megjelentetés dátuma: 16.8.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac