HW/SW vývojový inžinier - embedded systémy pre Hi-TECH výrobnú spoločnosť

SRS Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Podľa dohody
1 500 - 2 000 EUR/mesiac1500 € Brutto + variabilná zložka podľa výkonu až do 2000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Unikátna pracovná príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v TOP level a Hi-TECH elektrotechnickej spoločnosti európskej úrovne.

Možnosti Vášho profesionálneho rozvoja a sebarealizácie:

- Samostatné riešenie technických problémov súvisiacich s návrhomm výrobou a prevádzkou zariadenia.
- Návrh, vývoj, programovanie a testovanie elektronických riadiacich systémov.
- Spravovanie, udržiavanie a aktualizovanie firmvéru existujúcich produktov.
- Vývoj elektroniky a riadiaceho firmvéru pre nové produkty.
- Oživovanie a testovanie prototypov, osadzovanie DPS podľa výkresovej dokumentácie.
- Vytváranie technickej dokumentácie výrobku.
- Ovládanie SMT šablónovačka, SMT osadzovačka a spájkovanie v parách pre prototypy

- Možnosť dynamického odborného a profesionálneho rastu.
- Individuálny prístup a priateľský tím HW/SW nadšencov.
- Moderný systém odmeňovania zaožený na individuálnom prístupe k práci a výkone.
- Priestor pre realizáciu nápadov pri nových projektoch.
- Flexibilný pracovný čas.
- Práca v stabilnej slovenskej Hi-TECH spoločnosti.
- Návšteva svetových výstav: Frankfurt, Londýn, Las Vegas

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala a vidíte svoju profesionálnu budúcnosť v spojení so špičkovou Hi-TECH spoločnosťou, očakávame Vaše CV, spolu s prehľadom Vášho realizovaného portfolia riešených zariadení, ich opisom a krátkym Motivačným listom na e-mailovej adrese [email protected].

Vybraných uchádzačov budeme priebežne pozývať na osobné stretnutie v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika / Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
SolidWorks - Základy

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

2

- Prax v oblasti návrhových nástrojov pre schémy a dosky plošných spojov.
- Schopnosť oživovania 0-tých prototypov.
- Schopnosť práce so spájkovacou technikou.
- Inovatívny typ s dobrým technickým backgroundom.
- SW Altium alebo iný návrhový systém (expert).

Sme firma, etablovaná na trhu už 30 rokov a po tridsiatich rokoch existencie známa predovšetkým vo svete zábavného priemyslu, ako dodávateľ svetelných, zvukových či napájacích systémov pre pódiové vystúpenia všetkého druhu.
Naše produkty sa nachádzali v backstagei svetových interpretov ako Ed Sheeran, Rod Steward, Madonna, Sting, Anastacia, Katy Perry, a mnoho ďalších.
Sme členmi celosvetovej organizácie PLASA so sídlom v Londýne, ktorá združuje 400 firiem z celého sveta. Je to združenie najlepších výrobcov technológií pre zábavný priemysel (enterteinment technology).
Sme firma s jasným cieľom, mladým kolektívom a mnohými víziami do budúcnosti.
Staň sa členkou/nom svetovo uznávanej slovenskej firmy z Bratislavy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3760931  Megjelentetés dátuma: 7.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac1500 € Brutto + variabilná zložka podľa výkonu až do 2000 €