Čašník/čašníčka Pilsnerka Novum

SR invest s. r. o.

Miesto práce
OC Novum, Námestie legionárov, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-servírovanie nápojov a jedál
-prezentácia a odporúčania produktov hosťom,
-podpora predaja, objednávanie a účtovanie hostí,
-práca s pokladňou,
-komunikácia a spolupráca v tíme,
-komunikácia s hosťami

Hľadáme čašníkov/čašníčky do novej prevádzky Pilsnerka v OC Novum
• Práca v mladom kolektíve
• Zázemie v stále sa rozrastajúcej spoločnosti
• Možnosť vzdelávania a kariérneho rastu
• Platené školenia, rôzne zamestnanecké benefity a profesné výhody Fusion Benefits Card
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Stravovanie hradené zamestnávateľom

Ak vás táto ponuka zaujala pošli nám životopis na uvedený e-mai. V prípade záujmu vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť FUSION GROUP | "Miesto zážitkov" |, je gastronomická skupina, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2013.

Jej portfólio služieb sa pomerne rýchlo rozrastá. Aktuálne ho tvorí 6 úspešných gastronomických konceptov – THE CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE, kaviarne YOGI´S, Staré Dobré Mexiko a La Cubanita | lounge bar a najnovšie Pilsnerka a NOZU | bistro & coffee.
Úspech našich prevádzok je postavený na kvalite ponúkaných produktov a služieb, ale aj ľudí, ktorých si veľmi opatrne vyberáme a zároveň ich prácu vážime. Máme záujem zamestnávať dynamických, talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov, ktorým umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Staňte sa jedným z nás!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4073313  Megjelentetés dátuma: 11.5.2021  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.