Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Operátorka výroby v Čechách

SQS Solutions s. r. o.

Miesto práce
Milotice nad Bečvou, Česko
Termín nástupu
ihneď
820 - 1 000 EUR/mesiac+ príplatky a bonusy (plat je vyplácaný v českých korunách )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do spoločnosti v Miloticích nad Bečvou v Čechách vyrábajúcej komponenty do automobilov prijímame šikovné uchádzačky na pozíciu operátorka výroby.

Pozícia len pre ženy.
Pracuje sa na nepretržitú 12 hodinovú prevádzku (ranná, nočná).
Nepožadujeme prax, zaučíme.

Hlavnou náplňou práce je:
- obsluha lisu a odoberanie plastových výliskov
- kontrola jednotlivých dielov počas výrobného procesu
- kontrola dielov pred zabalením
- balenie hotových plastových výrobkov

- docházkový bonus 1 000 Kč
- osobné ohodnotenie 1600 Kč podľa výkonov, kvality odvedenej práce, atď.
- 25% navyše za nadčasy
- 10% navyše za prácu v noci
- 25% naviac za prácu cez víkend
- 100% príplatok za prácu cez sviatky
- možnosť kariérneho postupu či prechodu do kmeňa
- príspevok na dopravu až do výšky 700 Kč, podľa vzdialenosti
- stravné lístky v hodnote 70,- Kč za odpracovanú zmenu
- rozvoz zamestnancov na trase Přerov- Lipník nad Bečvou-Drahotuše-Hranice-Černotín-
Milotice nad Bečvou

Do žiadosti prosíme uvádzať súhlas so spracovaním osobných údajov.
Pozícia sa obsadzuje pre spoločnosť v Miloticích nad Bečvou v Čechách vyrábajúcej komponenty do automobilov.
KONTAKTOVANÉ BUDÚ LEN VYBRANÉ UCHÁDZAČKY.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výroba

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, zmysel pre detail

Spoločnosť SQS Solutions už 13 rokov poskytuje služby v oblasti kontroly kvality.
 Našou silou je špecializovaný personál - ich vysoká kultúra práce a organizácie, vedomosti a rozsiahle skúsenosti. Našou prioritou je kvalita a spoľahlivosť našich služieb.
ID: 3762620  Megjelentetés dátuma: 6.2.2020  Alapbér (bruttó): 820 EUR/mesiac