Pracovník vo výrobe peliet

SPV GRANUL, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.11.2018
650 základ + pohyblivá zložka 250 Eur + dochádzkový bónus ako nástupný plat možnosť rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. pozícia - Obsluha velína (riadenie linky na výrobu peliet)

2. pozícia - práca vo výrobe a sklade, riadenie VZV, riadenie manipulátora (čelný nakladač) obsluha linky výroby peliet, váženie, balenie a pod.

dochádzkové bonusy, možnosť podielať sa a byť odmeňovaný v závislosti na výsledkoch spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, zámočník,zvárač, mechanik, technológ

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

záujem o prácu, pozitívny prístup, zodpovednosť

*výhodou je prax vo zváraní a v zámočníckej a strojárenskej výrobe a servise strojov alebo elektrických zariadení

Spoločnosť sa zaoberá výrobou energetických nosičov

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3260709  Megjelentetés dátuma: 13.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 základ + pohyblivá zložka 250 Eur + dochádzkový bónus ako nástupný plat možnosť rastu