Učiteľ/ka SŠ - elektrotechnika, telekomunikácie

SPŠ elektrotechnická Bratislava-Petržalka

Miesto práce
Hálova 16, Petržalka
Termín nástupu
2020-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
510

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Telekomunikácie

Znalosť práce s PC
programy MS Office na vyššej užívateľskej úrovni

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov.

Ďalšie požiadavky
Funkčný plat bude stanovený podľa zákona č. 553/2003 Z. z. v nadväznosti na zákon č.138/2019 Z. z. v znení zákona č. 209/2019 Z. z.
Zaslaním žiadosti a dokladov uchádzač udeľuje súhlas so spracovaním svojich osobných údajov na účely výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o OOÚ podľa podmienok uvedených na: https://www.osobnyudaj.sk/informovanie/17327661/sk/zakladne-informacie
Kontaktujeme len vybraných uchádzačov.