Sales manager SK/HU

Sprinx Systems, a.s.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáš obchodní pozici, kde se dostaneš k zajímavým cloudovým řešením? Jsme moderní IT technologická firma a naše škála klientů a partnerů je velmi široká. Tvým úkolem bude nejen rozvoj dlouhodobého vztahu s klienty, ale hlavně identifikování obchodní příležitosti a spolupráce s partnery

O čem je práce na této pozici?

  • obchodní podpora našich partnerů a zpracování partnerských leadů
  • zpracování poptávek z webu a dalších kanálů
  • péče o stávající zákazníky a partnery
  • na jednáních, ať už telefonických či osobních, identifikovat potřeby stávajících či budoucích zákazníků
  • spolupráce s týmem zkušených kolegů na návrhu konkrétních řešení
  • každý den tě čeká práce v našem Sprinx CRM a komunikace s produktovým manažerem, marketingem či telesales
  • nemine Tě občasná příprava podkladů a obchodních prezentací, nebo spolupráce na tvorbě kampaní

Naše očekávání?

  • prokazatelná obchodní praxe
  • slovenský a maďarský jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • zkušenost či zájem o oblast IT velkou výhodou

Co nabízíme?

  • nabízíme Ti zajímavou práci ve stabilní evropské společnosti
  • prostor pro seberealizaci a možnost odborného růstu v IT
  • tvé finanční ohodnocení se bude skládat z fixu, variabilní složky a motivačních provizích
  • v neposlední řadě tě u nás čeká super tým kolegů, se kterými je legrace, spousta firemních benefitů včetně občerstvení, nebo třeba možnost relaxu na naší terase
  • místo výkonu práce Praha nebo Bratislava

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4060982  Megjelentetés dátuma: 13.4.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 25 000 Kč/měsíc