Sales Manager

Sprinx Systems, a.s.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1600 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do nášho obchodného týmu hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu Sales Manager. Hlavnou zodpovednosťou bude rozvíjanie obchodných vzťahov a aktivny predaj v rámci zvereného portfólia SW produktov a služieb s primárnym zameraním na segment farmacie a zdravotnictva.

V spoločnosti Sprinx sa špecializujeme sa na vývoj, predaj, implementáciu a správu obchodných systémov. Vyvíjame webové riešenia, poskytujeme služby v oblasti hostingu a správy aplikácií a sme významným dodávateľom produktov HPC (High Performance Computing.). Pôsobíme na trhu už od roku 1996 a naše produkty a riešenia využíva rad zákazníkov nielen v Českej a Slovenskej republike, ale aj v zahraničí.

O čom je práca na tejto pozícii?

  • vyhľadávanie a aktívne oslovovanie nových zákazníkov
  • aktívny predaj produktov a služieb firmy
  • rozvíjanie vzťahov s klientmi a partnermi
  • príprava podkladov, zmlúv, obchodných prezentácií a výberových konaní
  • identifikácia potrieb zákazníka, príprava a prezentácia riešení, tvorba ponúk a kalkulácií, vedenie obchodných rokovaní, príprava podkladov pre výberové konania
  • prieskum príležitostí

Čo od Vás očakávame?

  • SŠ/VŠ vzdelanie
  • skúsenosť s priamym predajom v oblasti IT (predaj CRM, webových riešení alebo riešenia na mieru)
  • preukázateľné obchodné výsledky a skúsenosti
  • výborný písomný aj ústny prejav v slovenskom jazyku
  • AJ na pokročilej úrovni (písomný aj ústny prejav), znalost RJ výhodou
  • veľkou výhodou je znalosť maďarského jazyka
  • veľmi dobré prezentačné a komunikačné schopnosti
  • proaktívny prístup, flexibilitu
  • dobrú orientáciu v oblasti IT
  • ochotu a schopnosť učiť sa nové veci
  • vodičský preukaz sk. B

Čo Vám za to ponúkame?

  • perspektívnu a zaujímavú prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti
  • možnosť sebarealizácie a účasť na zaujímavých projektoch
  • prácu s najmodernejšími technológiami a sofistikovaným produktom
  • profesijný rast a odborný rozvoj
  • pohodový kolektív
  • firemné benefity

Ak Vás to zaujalo, kontaktujte nás!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3467157  Megjelentetés dátuma: 9.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600 EUR/měsíc