Správca bytových domov

Správcovské bratislavské družstvo

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
02.07.2018 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600 € + osobné ohodnotenie + odmeny (prémie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výkon činností spojených s technickou správou bytových domov ,
technické obhliadky, písomné záznamy z obhliadky, príprava ročných plánov údržby a opráv domov a zodpovednosť za ich plnenie,
dodržiavanie BOZP a PO na spravovaných domoch,
zabezpečenie odborných prehliadok a odborných skúšok (revízií) VTZ (elektro, plyn, výťahy, ...) v spoločných priestoroch a spoločných zariadeniach bytových domov, zabezpečenie odstraňovania závad z revízií,
distribúcia rôznych písomností a dokladov zástupcom vlastníkov, účasť na schôdzach vlastníkov,
objednávanie, kontrola a preberanie prác od dodávateľov,
príprava podkladov pre rozsiahle alebo finančne nákladné udržiavacie práce na objektoch vyžadujúce uzatvorenie zmluvy o dielo,
likvidácia došlých faktúr z realizovaných prác na objektoch, ďalšie činnosti spojené so správou bytových domov.

moderné prostredie
zaujímavé zamestnanie v perspektívnom odvetví
práca v prosperujúcej spoločnosti
práca so skúseným kolektívom
mobilný telefón
stravné lístky
služobné auto

Informácie o výberovom konaní

štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku,
referencie,
informácie zasielajte na e-mailovú adresu, prípadne poštou na adresu firmy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, energetika,

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, kominikatívnosť, organizačné a riadiace schopnosti, dôslednosť a precíznosť v práci

Súkromná spoločnosť, pôsobí na trhu od 16.01.2001. Hlavné oblasti profesionálnej orientácie spoločnosti:
1. Správa bytov, nebytových priestorov a garáži. (Výkon správy nehnuteľnosti ponúka spôsobom, ktorý je založený na filozofii riadenia a koordinovania všetkých prevádzkových procesov v obytnom dome pod dozorom vlastníkov nehnuteľnosti. Domy spravuje na základe zmluvy o výkone správy alebo mandátnou zmluvou.)
2. Revízie vyhradených technických zariadení
3. Upratovanie spoločných, nebytových priestorov a bytov, zimná údržba
4. Dodávateľská údržba spoločných priestorov, nebytových priestorov a bytov
5. Sprostredkovanie prenájmu nehnuteľností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3416972  Megjelentetés dátuma: 13.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 € + osobné ohodnotenie + odmeny (prémie)