Technik/čka správy bytov

SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacĎalšie informácie o plate budú uchádzačom prezentované pri osobnom rozhovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za spravované bytové domy
- kontakt s vlastníkmi bytov
- účasť na schôdzach v bytových domoch
- vyhotovovanie zápisníc zo schôdzí
- zodpovednosť za sledovanie a zabezpečovanie odborných prehliadok v bytových domoch
- zodpovednosť za prípravu plánu opráv a údržby bytového domu

- 37,5 hodinový pracovný týždeň znamená viac času pre Vaše záujmy a rodinu (v piatok
ukončenie pracovnej doby o 12:30)
- stravné lístky v hodnote 7,30 EUR
- dovolenka 25 dní bez ohľadu na vek (po odpracovaní 5 rokov ďalšie dni dovolenky naviac)
- príspevok na III. pilier DDP, aby ste mali istotu v budúcnosti
- balíčky pre deti na MDD a Mikuláša
- športová hala
- ďalšie výhody v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy

Ak Vás zaujala naša ponuka a chcete byť súčasťou nášho tímu, zašlite prosím Vašu žiadosť spolu zo životopisom na e-mailovú adresu [email protected] alebo písomne na doleuvedenú adresu spoločnosti v termíne najneskôr do 30.09.2023.
V žiadosti prosím uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky a pozveme ich na osobný rozhovor.
Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme. Ich materiály v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov skartujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- pracovná zaťažiteľnosť
- orientácia na tímovú spoluprácu

Výroba a dodávka tepla a teplej vody, spravovanie, oprava a údržba bytových a nebytových priestorov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2154635  Megjelentetés dátuma: 25.9.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac