Údržbár - kurič

Správa účelových zariadení

Ministerstvo zahraničných vecí SR, Hlboká cesta, Staré Mesto
Termín nástupu
01.08.2018
základná zložka 472,50 EUR/mesiac a osobý príplatok 277,50 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha vyhradeného technického zariadenia, platné osvedčenie o spôsobilosti kuriča na samostatnú obsluhu kotlov podľa vyhlášky Slovenského úradu bezpečnosti práce v nízkotlakových kotolniach v znení vyhlášky úradu bezpečnosti práce SR č. 75/1996 Z.z., ktorou sa mení a dopľňa vyhláška Slovenského úradu bezpečnosti práce č. 25/1984 na zaistenie bezpečnosti práce v nízkotlakových kotolniach (§14 odst. 1 písm. e) BA kotolne V. triedy (plyn, kvapalina). Bežné údržbárske práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

technická a manuálna zručnosť, kvalitná práca, slušné vystupovanie, ochota spolupracovať

Príspevková organizácia, zriadená MZVEZ SR

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3441606  Megjelentetés dátuma: 6.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná zložka 472,50 EUR/mesiac a osobý príplatok 277,50 EUR/mesiac