Automechanik/autoelektrikár

Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja

Miesto práce
Bulharská 39, Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacmzda bude upresnená v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostikovanie porúch motorových osobných a nákladných vozidiel
diagnostikovanie porúch pracovných strojov a mechanizmov
stanovenie optimálneho spôsobu opráv
vykonávanie mechanických opráv a výmeny opotrebovaných súčiastok a častí
vykonávanie drobných klampiarskych, príp. zváračských prác
nastavovanie mechanických, hydraulických a pneumatických dielcov motorových vozidiel
používanie meracích a diagnostických prístrojov a zariadení
montáž a servis automobilových doplnkov a príslušenstva
vykonávanie pravidelných prehliadok, opráv motorových automobilov, strojov a mechanizmov
kontrola, údržba, výmena, diagnostika a nastavovanie elektrických a elektronických systémov automobilov, strojov a mechanizmov
vykonávanie elektronických a elektroinštalačných prác

práca v stabilnom prostredí organizácie verejnej správy
možnosť osobného rastu a rozvoja odbornosti v o.i. v interakcii s odbor. verejnosťou
7,5 hod. prac. doba;
+5 dní dovolenky;
ďalšie benefity vyplýv. z kol. zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

autoopravár - mechanik, mechanik strojov a zariadení, autoelektrikár

Vodičský preukaz

B, C, T

Počet rokov praxe

3

manuálna zručnosť
samostatnosť
dôslednosť, precíznosť
zváračský kurz
Vyhláška č. 508/2009 - výhodou

Veríme, že cesty v Trnavskom kraji môžu vyzerať a slúžiť vodičom lepšie. Už viac ako 4 roky trpezlivo pracujeme na postupnom zlepšovaní našej organizácie, ktorú postupne premieňame na modernú a efektívnu firmu slúžiacu verejnému záujmu.

Naše základné hodnoty sú:
- spravovať zverené hodnoty ako dobrý hospodár - neslúžime veľkým, či malým oligarchom, preto vieme za zverené peniaze spraviť viac
- zlepšujeme sa po malých krokoch - nemáme ambíciu byť už dnes dokonalou organizáciou, no chceme sa každý deň posunúť o krok bližšie k tomuto cieľu
- vážime si každého jedného kolegu - na každom našom zamestnancovi záleží, lebo každý prispieva svojou prácou ku komfortu a bezpečnosti ľudí na cestách

Ak chcete svojím talentom a zručnosťami prispieť k tejto pozitívnej zmene v Trnavskom kraji dajte nám ešte dnes o sebe vedieť.
ID: 3964019  Megjelentetés dátuma: 8.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac