Účtovník/čka

Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja

Miesto práce
Bulharská 39, Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 350 - 1 700 EUR/mesiacMzda bude upresnená v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za vedenie účtovníctva v rozpočtovej organizácii podľa platných právnych predpisov
- zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej evidencie
- zodpovednosť za spracovanie a kontrolu mesačných a ročných účtovných závierok a ich včasné predkladanie zriaďovateľovi
- vystavovanie odberateľských faktúr za realizované práce a služby a ich účtovanie
- účtovná evidencia dlhodobého hmotného a nehmotného majetku organizácie vrátane jeho pohybov
- odsúhlasovanie stavu zásob na sklade alebo stavu operatívno-technickej evidencie s účtovnou evidenciou
- sledovanie a účtovanie prostriedkov sociálneho fondu
- sledovanie a vyhodnocovanie plnenia rozpočtu príjmov a výdavkov podľa jednotlivých položiek ekonomickej klasifikácie
- vypracovávanie hlásení, výkazov, prehľadov pre vedenie organizácie, zriaďovateľa, prípadne iné inštitúcie a orgány
- poskytovanie potrebných podkladov z oblasti účtovníctva pre ostatné organizačné zložky
- spolupráca pri inventarizácii majetku a záväzkov organizácie

práca v stabilnom prostredí organizácie verejnej správy
možnosť osobného rastu a rozvoja odbornosti
5 dní dovolenky navyše
7,5 hod. prac. doba
ďalšie benefity vyplýv. z kol. zmluvy

CV spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania, príp. motivačný list posielajte na adresu [email protected], 0910 707 783
kontaktovať budeme len vybratých záujemcov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
znalosť systému SPIN - výhodou - Základy

Vodičský preukaz

B

- minimálne 3-ročná skúsenosť s komplexným vedením účtovníctva
- skúsenosti s vedením účtovníctva v rozpočtovej organizácii - výhodou
- výborná znalosť slovenských účtovných predpisov
- skúsenosti s prácou v účtovnom programe SPIN - výhodou
- všeobecný prehľad v daňovej legislatíve
- schopnost pružne sa zorientovať v problematike a
ochota pracovať a učiť sa nové veci
dôslednosť, spoľahlivosť, samostatnosť

Veríme, že cesty v Trnavskom kraji môžu vyzerať a slúžiť vodičom lepšie. Už viac ako 4 roky trpezlivo pracujeme na postupnom zlepšovaní našej organizácie, ktorú postupne premieňame na modernú a efektívnu firmu slúžiacu verejnému záujmu.

Naše základné hodnoty sú:
- spravovať zverené hodnoty ako dobrý hospodár - neslúžime veľkým, či malým oligarchom, preto vieme za zverené peniaze spraviť viac
- zlepšujeme sa po malých krokoch - nemáme ambíciu byť už dnes dokonalou organizáciou, no chceme sa každý deň posunúť o krok bližšie k tomuto cieľu
- vážime si každého jedného kolegu - na každom našom zamestnancovi záleží, lebo každý prispieva svojou prácou ku komfortu a bezpečnosti ľudí na cestách

Ak chcete svojím talentom a zručnosťami prispieť k tejto pozitívnej zmene v Trnavskom kraji dajte nám ešte dnes o sebe vedieť.
ID: 3925947  Megjelentetés dátuma: 11.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/mesiac