Technik BOZP a PO

Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Miesto práce
Jesenná 14, Prešov-Solivar
Termín nástupu
15.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacOdmeňovanie v zmysle zákona 553/2003 Z.z. - verejný záujem. 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- metodicky riadiť a usmerňovať činnosť v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a ochrany pred požiarmi v organizácii. Spracovať koncepciu BOZP a OPP a komplexne zabezpečovať plnenie úloh v danej oblasti
- plniť v organizácii úlohy autorizovaného bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany v zmysle všeobecne záväzných právnych predpisov
- vykonávať kontrolnú činnosť, kontrolovať všetky pracoviská organizácie v rámci SÚC PSK, spracovávať zápisy z kontrol BOZP a PO a ich výsledky predkladať riaditeľovi organizácie
- vypracovávať a viesť dokumentáciu organizácie z BOZP PO v súlade s právnymi predpismi
- vykonávať školenia a odbornú prípravu v oblasti BOZP a OPP a zabezpečovať povinnosti organizácie pri vzniku pracovných úrazov

- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- stravné lístky
- pružný pracovný čas

Uchádzači k žiadosti o zamestnanie doložia doklad o dosiahnutom vzdelaní, profesijný životopis, motivačný list, čestné vyhlásenie o praxi, doklad o dosiahnutom vzdelaní a súhlas so spracovaním osobných údajov na účely pracovného pohovoru v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Požadované doklady doručia na adresu:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja,
Jesenná 14, 08001 Prešov v termíne do 22.02.2020.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ovládanie práce s PC (Word, Excel, outlook, internet)
- časová flexibilita, komunikatívnosť a samostatnosť
- platné osvedčenie ABT a technika PO

SÚC PSK je rozpočtovou organizáciou zriadenou Prešovským samosprávnym krajom. Organizácia vykonáva činnosti na plnenie úloh vyššieho územného celku - zaisťuje prehliadky, opravy a údržbu ciest a mostov, vykonáva letnú a zimnú údržbu ciest, zabezpečuje stavebné a technické vybavenie ciest, zaisťuje investičnú činnosť na cestách vo vlastníctve Prešovského samosprávneho kraja a vykonáva ďalšie činnosti vyplývajúce z práv a povinností stanovených zákonom o pozemných komunikáciach

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Jesenná 14
080 01 Prešov
ID: 3867964  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac