Zamestnanec pre majetkoprávne vzťahy a CDB oblasti

Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
04/2019
Mzdové podmienky (brutto)
zamestnanec verejnej správy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexne zabezpečovať zber dát, spracovanie dát cestnej databanky, aktualizovať a archivovať údaje o sieti cestných komunikácii,
-podieľať sa na spracovaní koncepcie plánov a rozvoja a výstavby stavieb na úseku cestného hospodárstva,
-pripravovať a realizovať opravy pozemných komunikácii vrátane súvisiacich objektov, diagnostikovanie a prehliadky ciest v štádiu výstavby, opráv a prevádzky,
-spracovanie podkladov pre nakladanie s cestným majetkom v zmysle zákona o majetku vyšších územných celkov.

-príspevky na DDS,
-týždeň dovolenky nad rámec ZP,
-strávne lístky.

Uchádzači k žiadosti doložia doklad o dosiahnutom vzdelaní, profesijný životopis a motivačný list.
Doklady doručia na adresu: Správa a údržba ciest PSK
Jesenná 14, 080 01 Prešov do 25.03.2019.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, doprava, strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť stavebnej legislatívy,
- odb. spôsobilosť na činnosť stavebného dozora alebo stavbyvedúceho výhodou
- organizačné schopnosti a komunikatívnosť,
- časová flexibilita a bezúhonnosť.

SÚC PSK je rozpočtovou organizáciou zriadenou Prešovským samosprávnym krajom. Organizácia vykonáva činnosti na plnenie úloh vyššieho územného celku - zaisťuje prehliadky, opravy a údržbu ciest a mostov, vykonáva letnú a zimnú údržbu ciest, zabezpečuje stavebné a technické vybavenie ciest, zaisťuje investičnú činnosť na cestách vo vlastníctve Prešovského samosprávneho kraja a vykonáva ďalšie činnosti vyplývajúce z práv a povinností stanovených zákonom o pozemných komunikáciach

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3621820  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: zamestnanec verejnej správy