Technológ

SPPP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiac- základná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poskytovanie podpory a školenie pilotov linky;
• sledovanie a kontrolovanie parametrov aplikácií;
• spracovávanie analýz, na základe ktorých optimalizuje výrobný cyklus (využitie kapacity lakovacej linky);
• podieľanie sa na vylepšovaní procesov lakovania;
• prispievanie k rozvoju technologického procesu;
• vypracovávanie technologickej dokumentácie a zabezpečovanie jej implementácie v procese;
• vyhodnocovanie rezov defektov na lakovaných dieloch, analýza príčin a návrh opatrení;

• pružný pracovný čas,
• možnosť závodného stravovania,
• možnosť získať: mesačný, vernostný, náborový bonus,
• príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

s technickým zameraním

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• prax aspoň 2 roky na podobnej pozícii,
• čítanie technickej dokumentácie,
• skúsenosti s automatizovanou výrobou – výhodou,
• logické a systematické myslenie, schopnosť organizovať si prácu, precíznosť, flexibilita, zodpovedný prístup k práci.

Spoločnosť SPPP Slovakia s.r.o. sa zaoberá lakovaním plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4073063  Megjelentetés dátuma: 25.8.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac