Elektrikár

SPPP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje chod a riadenie lakovacej linky,
- zodpovedá za preventívnu údržbu elektrických zariadení v lakovacej linke a za jej fungovanie, podieľa sa na plánovaní preventívnych opráv a výmeny náhradných dielov,
- vykonáva operatívne opravy vzniknutých porúch mechanického a elektrického charakteru na výrobných strojoch a zariadeniach, dáva návrhy na možné zlepšenia funkčnosti linky,
- koordinuje opravy s oddelením výroby, informuje zamestnancov výroby o možných a vzniknutých poruchách stroja,
- vedie záznamy o priebehu zmeny,
- zabezpečuje nákup náhradných dielov a ďalších potrebných nástrojov,
- komunikuje s vedúcim zmeny ohľadne kvality produkcie, na ktorú má vplyv bezporuchové fungovanie lakovacej linky, vykonáva potrebné nápravné činnosti,
- vykonáva údržbu budovy a jej príslušných elektrických zariadení,
- plní úlohy zadané priamym nadriadeným včas a v požadovanej kvalite (čistenie zariadení, čistenie výrobnej haly, upratovanie, triedenie odpadu v súlade s dodržiavaním BOZP...),
- kontroluje systém protipožiarnej ochrany.

- možnosť závodného stravovania,
- možnosť získať: mesačný, dochádzkový, vernostný, náborový bonus,
- príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
- firemné akcie a i

- základná hrubá mesačná mzda od 850 € (závisí od skúseností kandidáta)
Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- MS Office - mierne pokročilý,
- odborná spôsobilosť § 22,
- preukaz viazača bremien na vyhradených technických zariadeniach zdvíhacích,
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre tlakové nádoby stabilné,
- spôsobilosť na prácu na technických zariadeniach nad 1000 V s nebezpečenstvom výbuchu tr. A a B,
- zváračský preukaz a preukaz na vedenie VZV výhodou;
- flexibilita a ochota pracovať aj v sťažených podmienkach, ochota pracovať počas víkendov;
- samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, technické a analytické myslenie, schopnosť organizovať si prácu, flexibilita,

Spoločnosť SPPP Slovakia s.r.o. sa zaoberá lakovaním plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3968678  Megjelentetés dátuma: 19.10.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac