Materiálový nákupca

SPPP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 73, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Mzdové podmienky (brutto)
mesačná mzda 1000,-EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednáva vstupný materiál (surové diely, farby),
- vypracováva rozvrhnutia dodávok (termíny, množstvá) materiálu,
- rieši krízové situácie pri sklzoch dodávok, navrhuje alternatívne riešenia,
- komunikuje s tuzemskými a zahraničnými dodávateľmi,
- optimalizuje skladové zásoby vstupného materiálu,
- eviduje prijaté farby v systéme SAP, tlačí etikety a označuje bidóny s farbou etiketami,
- spolupracuje s internými oddeleniami,
- vedie fyzickú evidenciu objednávok a dodacích listov,
- podľa potreby pripravuje svojmu nadriadenému podklady pre štatistiky.

- práca v mladom kolektíve a rozrastajúcej sa spoločnosti,
- možnosť získať: náborový, vernostný, mesačný bonus,
- možnosť závodného stravovania,
- príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
- možnosť využívať plaváreň, firemné akcie a i.

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou,
- prax min. 1 rok na podobnej pozícií,
- zodpovednosť, precíznosť, komunikatívnosť, analytické a logické myslenie
- schopnosť pracovať v tíme,

Spoločnosť SPPP Slovakia s.r.o. sa zaoberá lakovaním plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3705323  Megjelentetés dátuma: 13.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: mesačná mzda 1000,-EUR