Špecialista kontrolingu a riadenia vozového parku

SPP – distribúcia, a.s.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Termín nástupu
1.7.2020
1 000 EUR/mesiac1000 € (základ) + variabilná zložka 25% (štvrťročne) + ďalšie benefity. Kalkulačka: https://www.spp-distribucia.sk/kariera/obsadzovane-pracovne-miesta/kalkulacka-odmenovania/ (skopírujte link do prehliadača).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedať za sledovanie ekonomických ukazovateľov, správnosť zaúčtovania nákladov a fakturácie ako aj spotreby PH;
reporting a kontroling vozového parku a spotreby PH;
koordinovať a kontrolovať oprávnenia referentov vodičov;
spolupracovať pri účtovných uzávierkach mesačných výkazov vozidiel;
riadiť zmluvné vzťahy a navrhovať ekonomické opatrenia na zvýšenie efektivity jednotlivých činností na ich elimináciu;
koordinovať a kontrolovať dodávateľov na základe platných zmlúv;
kontrolovať a zefektívňovať činnosti súvisiace s prevádzkou, údržbou, opravami, v lokálnych centrách v spolupráci s dodávateľom služieb lízingu;
spolupracovať pri organizácii preberania a odovzdávania vozidiel z vozového parku a kontrolovať špecifikácie dodaných vozidiel;
identifikovať nedostatky a navrhovať riešenia na ich odstránenie;
spolupracovať pri výbere, špecifikácii a objednávaní vozidiel;
ad hoc úlohy podľa požiadaviek vedenia spoločnosti.

Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov a množstvo ďalších zamestnaneckých
výhod a benefitov:
5 dní voľna navyše
Flexibilný pracovný čas
Priepustka štyri hodiny mesačne na vybavenie súkromných a rodinných záležitostí
Kafetéria benefitov – príspevky na podporu bývania, dovolenky s rodinnými príslušníkmi, podpora aktivít detí zamestnancov, školné pre nezaopatrené deti v školských a predškolských zariadeniach, zdravotný úkon/zdravotná pomôcka/očkovanie ...
Cieľová odmena
Firemné akcie a aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (napr. Vianočný
večierok, Firemné hry)
Odborné vzdelávanie, účasť na konferenciách a rozvojové programy pre zamestnancov
Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie
Raz ročne nadštandardná zdravotná prehliadka
Odmeny pri pracovných jubileách a odchodné pri odchode na dôchodok
Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca
Dotované stravovanie v areály zamestnávateľa

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom prostredníctvom portálu Profesia.
Informáciu o výsledku výberového konania budeme zasielať všetkým uchádzačom až po ukončení všetkých kôl výberového procesu.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Odborné vedomosti/skúsenosti najmä z oblasti:
- doprava, správa vozového parku
- plánovanie
- reporting, kontroling, analýzy
Osobnostné predpoklady:
- analytické myslenie a schopnosť formulovať návrhy a závery na základe faktov a analýz
- orientácia na dosiahnutie výsledkov
- schopnosť prispôsobiť komunikáciu rôznym situáciám a typom ľudí
- zmysel pre detail pri spracovaní účtovných podkladov
- organizačné schopnosti
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- hospodárne využívanie zdrojov
- záujem o problematiku vozového parku

Sme najväčší prevádzkovateľ plynárenskej distribučnej siete v SR. Zabezpečujeme distribúciu zemného plynu všetkým dodávateľom pre viac ako 1,5 milión odberateľov. Vlastníme a prevádzkujeme viac než 33 tisíc kilometrov plynovodov. Vďaka tomu sme druhou najhustejšou plynárenskou sieťou v Európe. Monitorujeme a dispečersky pre vás riadime plynárenskú distribučnú sieť 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Naším cieľom je bezpečná, spoľahlivá a efektívna distribúcia zemného plynu. Pripájame k plynu pohodlne a rýchlo rodinné domy, podnikateľov i developerské projekty. Zabezpečujeme meranie a odpočty spotreby plynu pre všetkých dodávateľov plynu na Slovensku. Zabezpečujeme tiež predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a jej nepretržitý monitoring a dispečing. Sme tiež prvým a jediným prevádzkovateľom Registra obnoviteľných plynov, prostredníctvom ktorého zabezpečujeme vydávanie, prevod a uplatnenie záruk pôvodu obnoviteľných plynov.
Našou víziou je čo najväčšia implementácia obnoviteľných plynov ako sú biometán a vodík. Sme Sieť zelenej budúcnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3909264  Megjelentetés dátuma: 11.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac