Asistent/ka Predaja - Sports Direct - Avion - 900€ + bonusy

Sportsdirect.com Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacodmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme asistentov predaja na plný úväzok do našej predajne v Bratislave (Avion).

Máš obavy či sa ti to bude časovo hodiť? Neboj sa, ponúkame dva zmeny, z ktorých si budeš môcť vybrať. Každý si tu môže nájsť to, čo mu bude najviac vyhovovať.

Do nášho priateľského tímu hľadáme spoľahlivých kolegov, ktorí ocenia skvelú partiu ľudí, zábavu na pracovisku a vynikajúcu možnosť pre vlastný rozvoj. Neboj, všetko ťa naučíme.

Náplň práce:
• oslovenie a odborné poradenstvo zákazníkovi
• prezentácia tovaru na predajnej ploche
• zaradenie tovaru na predajnú plochu
• spolupráca so skladom, s pokladňou
• účasť na inventúrach

• zamestnanecká zľava 20%
• províziu z predaja tisícok produktov
• možnosť dosiahnuť 20% navyše v závislosti od výkonu
• bonus za účasť na inventúre
• kariérne príležitosti a rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vek nad 18 rokov
• pozitívny a aktívny prístup, dôslednosť, samostatnosť, flexibilitu
• 100% spoľahlivosť
• dobré komunikačné a organizačné schopnosti

SportsDirect patriaci do Frasers Group sa z malého anglického obchodu so športovými potrebami rozrástol na celosvetový reťazec maloobchodných predajní s bohatou ponukou športového a luxusného módneho tovaru rôznych značiek. Riadime sa pravidlom Risk je zisk. Snažíme sa neustále napredovať a prinášať zmeny do zabehnutého chodu maloobchodného predaja diverzifikáciou nášho portfólia a skvalitňovaním našich predajných priestorov. Nikdy nesedíme so založenými rukami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3868203  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac