Dlhodobá Brigáda - 5€/hod. - Asistent/ka Predaja - Sports Direct

Sportsdirect.com Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.5€/hod. + bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov do nasledujúcích obchodoch v Bratislave (Eurovea).

Pokiaľ od práce očakávaš, že bude časovo flexibilná a umožní ti skĺbiť štúdium, koníčky, rodinu a iné povinnosti, táto ponuka je pre teba tá pravá.

Do nášho priateľského tímu hľadáme spoľahlivých kolegov, ktorí ocenia skvelú partiu ľudí, zábavu na pracovisku a vynikajúcu možnosť pre vlastný rozvoj.

Neboj, všetko ťa naučíme.

Náplň práce:
• oslovenie a odborné poradenstvo zákazníkovi
• prezentácia tovaru na predajnej ploche
• zaradenie tovaru na predajnú plochu
• spolupráca so skladom, s pokladňou
• účasť na inventúrach

• hodinovú mzdu od 5€ / hod
• flexibilný pracovný čas
• bonus závislý od vášho výkonu
• zamestnaneckú zľavu 20%
• priateľskú pracovnú atmosféru

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

SportsDirect patriaci do Frasers Group sa z malého anglického obchodu so športovými potrebami rozrástol na celosvetový reťazec maloobchodných predajní s bohatou ponukou športového a luxusného módneho tovaru rôznych značiek. Riadime sa pravidlom Risk je zisk. Snažíme sa neustále napredovať a prinášať zmeny do zabehnutého chodu maloobchodného predaja diverzifikáciou nášho portfólia a skvalitňovaním našich predajných priestorov. Nikdy nesedíme so založenými rukami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3540368  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5 EUR/hod.5€/hod. + bonus