Trenér alpských (lyžování) disciplín

Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn

Místo práce
Špindlerův Mlýn, Okres Trutnov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn vypisuje výběrové řízení na pozici: Trenér alpských disciplín

Pozice:

· trenér žáků

· trenér juniorů

Nabízíme:

· zajímavou práci v jednom z největších lyžařských klubů s dlouholetou historií

· profesionální podmínky a zázemí největšího lyžařského střediska v ČR

· odpovídající ohodnocení za kvalitně odvedenou práci

· odměna fakturačně od 40.000 Kč/měsíc

· počátek spolupráce v sezóně 2018/2019 dle vzájemné dohody

· možnost profesního růstu

Požadujeme:

· zápal pro lyžování, chuť se neustále vzdělávat

· flexibilitu, loajalitu, komunikativnost

· koncepční a systematický přístup

· hledáme trenéry a asistenty, kteří ukážou a naučí

· je nám vlastně jedno jakou máte licenci, ale zajímá nás, co umíte

· řidičský průkaz skupiny B

· bezúhonnost

V žádosti zašlete:

· profesní životopis

· úroveň znalostí či trenérského vzdělání

· přehled trenérských zkušeností, praxe

· případně přehled vlastních závodních zkušeností

Své žádosti pošlete nejpozději do 8.3. 2018

Informace o náboru