Plavčík pre novootvorenú plaváreň

Športové zariadenia Petržalky, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava-Petržalka, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohľad nad kúpajúcimi sa návštevníkmi plavárne
- dohľad nad dodržiavaním prevádzkového – návštevného poriadku plavárne
- zaistenie záchrannej služby – poskytnutie prvej pomoci v prípade úrazu, nehody v súlade s platnou legislatívou
- zabezpečenie prevencie nehody, utopenia
- komunikácia s návštevníkmi plavárne
- čistenie a udržiavania čistoty bazénov a ich okolia pred prevádzkou a počas nej
- pravidelné obchôdzky bazéna, starostlivosť za zverené stanovište
- dodržiavanie pracovného poriadku, PO, BOZP a ďalších vnútorných smerníc spoločnosti

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na „Poslať spoločnosti životopis", vyplňte prihlasovací formulár a pripojte žiadosť a životopis.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov ktorí spĺňajú zverejnené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti - Kurz vodnej
záchrannej služby SČK – 2. stupeň (Bronz –
Water Rescue swiming pool – plavčík pre
bazény) – protokol o vykonaní skúšky, platný
preukaz
- osvedčenie o zdravotnej spôsobilosti
- jazykové znalosti a prax vítané
- flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť,
spoľahlivosť

Spoločnosť Športové zariadenia Petržalky vznikla v súvislosti so zámerom petržalskej samosprávy realizovať výstavbu komunálnej plavárne ako aj za účelom správy a efektívneho využívania športovísk a športových plôch v mestskej časti.
ID: 2794459  Megjelentetés dátuma: 2.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou