PHP Developer – Sportisimo – Práca z domu!

SPORTISIMO s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Si analytický typ a potrpíš si na čistý a funkčný kód? Máš prehľad o aktuálnych trendoch v oblasti vývoja a rád by si sa podieľal na zmysluplných projektoch? Aktuálne je to napríklad problematika marketplace, riešenie logistiky a logistických operácií v predajniach a v eshope.
Prijmeme medzi seba skúsených matadorov, ale aj tých, ktorí sú ešte len na začiatku svojej kariéry. Naše základne sú v Zličíne a v Hlinsku, ale umožníme ti v prípade záujmu aj 100 % prácu na HOME OFFICE!

ČO ŤA ROZHODNE NEMINIE:

•Implementácia, testovanie a údržba zadaných častí webových aplikácií
•Spolupráca na analýze, návrhu nových častí webových aplikácií a ich testovanie - t. j., že obsiahneš celý proces od analýzy až po finálne nasadenie
•Spolupráca so servisnou podporou webových aplikácií

ČO OD TEBA VYŽADUJEME:

•Vysokoškolské vzdelanie technického smeru (vhodné aj pre študentov a absolventov) je veľkou výhodou, ale nie nutnou podmienkou
•Analytické uvažovanie, precíznosť a samostatnosť
•Znalosť objektového programovania, PHP 7, MySQL
•Pokiaľ máš naviac znalosti Nette nebo Symfony, Elasticsearch, Redisu je to pre teba výhodou. Pokiaľ nie – nevadí, radi Ťa to naučíme.

ČÍM U TEBA CHCEME ZABODOVAŤ:

•Možnosťou byť na štarte úplne nových projektov
•Základná zložka mzdy (brutto) 1800 €
•Možností 100 % HO
•Perfektným IT vybavením na tvoju prácu
•Licenciou na Phpstorm
•Pravidelnými teambuildingami (= jednoducho ideme na pivo)
•VIP zľavovou kartou na naše produkty
•MultiSport kartou za zvýhodnenú cenu
•Preukázateľnou možnosťou kariérneho rastu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Sleva na firemní výrobky/služby
Notebook
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SPORTISIMO je největší síť maloobchodních prodejen v ČR zabývající se prodejem sportovního vybavení, textilu a obuvi. Jsme dynamicky se rozvíjející mladá společnost, která expanduje i do zahraničí.
ID: 4240215  Megjelentetés dátuma: 17.1.2022  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/měsíc