Špecialista zákazníckej podpory – SPORTISIMO – Bratislava

SPORTISIMO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
810 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových parťákov/parťáčky do slovenského tímu zákazníckej podpory. Budeš odosielať e-maily, telefonovať s našimi zákazníkmi a riešiť reklamácie a príjem tovaru na výmenu. Vytvárať prvý dojem o našej spoločnosti.

Čo u nás budeš robiť?
- Telefonicky komunikovať so zákazníkmi pri riešení ich požiadaviek (kontrola stavu objednávok a rezervácií, apod.).
- Pracovať v zákazníckom systéme pre lepšie spracovanie objednávok.
- Pracovať v dynamickom tíme, ktorý sa nebojí noviniek a návrhov na zlepšenie zákazníckej podpory.
- Pracovať v jednozmennej prevádzke, tj. 8 hodín/deň.

Ako si Ťa predstavujeme?
- Bude sa ti hodiť prax na podobnej pozícii, ale nie je to podmienkou, máme adaptačný proces, ktorý z Teba urobí profíka.
- Máš príjemný prejav.
- Slovenčina je Tvoj materinský jazyk.
- Baví Ťa komunikácia s ľuďmi.
- Vieš pracovať s PC (Microsoft, Office, apod.).
- Veľmi užitočný je aj sedliacky rozum, nadhľad a pozitívny prístup.

Čo Ti za to ponúkame?
- Pestrú prácu na hlavný pracovný pomer na modernom pracovisku.
- Základnú zložku mzdy (brutto) 810 €
- Obdržíš stravné lístky v hodnote 4 € na deň.
- Kartu MultiSport, ktorú môže využiť aj Tvoja rodina, alebo kamaráti.
- Ušetríš za športové oblečenie a vybavenie.

Pokiaľ sa Ti to páči, ozvi sa nám, môžeme to spolu prebrať. Richard

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

SPORTISIMO je najväčšia sieť maloobchodných predajní zaoberajúcich sa predajom športového vybavenia, textilu a obuvi na Slovensku. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá neustále rozširuje svoju pôsobnosť aj v iných štátoch Európy. Momentálne máme stále viac a viac predajni na Slovensku, pripojte sa do nášho tímu.
ID: 4018809  Megjelentetés dátuma: 11.1.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 810 EUR/mesiac