Predajca špecialista SPORTISIMO – Trnava – OC TMT

SPORTISIMO s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
640 - 690 EUR/mesiac640 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naším cieľom je spokojný zákazník. Neustále rastieme, poď s nami rásť aj ty.

ČO BUDEŠ ROBIŤ:

• Obsluhovať a poskytovať poradenstvo zákazníkom
• Zabezpečovať montáž a servis športových potrieb
• Pripravovať a dopľňať tovar na predaj

ČO ZA TO:

• Mzda od 690,- Eur do 710,- Eur
• Ročný bonus za úspešne vykonanú inventúru
• Ročná odmena v závislosti od výsledkov predajne
• Zľavová karta na tovar vo Sportisimo
• Príspevok na obuv
• Možnosť zariadiť si Multisport kartu
• Istota stabilného zamestnania
• Možnosť kariérneho rastu
• Kvalitné školiace programy

Sme predný maloobchodný predajca zameraný na športové vybavenie, oblečenie a obuv pre všetky vekové kategórie. Na českom trhu pôsobíme už od roku 1999 a za túto dobu sme získali veľa spokojných zákazníkov. Na slovenskom máme k dnešnému dňu viac ako štyridsať predajní. Naše predajne nájdete aj v Poľsku, v Rumunsku a v Maďarsku. Stále posúvame svoje hranice a už teraz ponúkame v rámci e-shopu naše produkty v bezmála tridsiatich štátoch Európskej únie.

Neváhajte nám zaslať Váš životopis, tešíme sa na Vás :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

SPORTISIMO je najväčšia sieť maloobchodných predajní zaoberajúcich sa predajom športového vybavenia, textilu a obuvi na Slovensku. Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá neustále rozširuje svoju pôsobnosť aj v iných štátoch Európy. Momentálne máme stále viac a viac predajni na Slovensku, pripojte sa do nášho tímu.
ID: 3759965  Megjelentetés dátuma: 10.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 640 - 690 EUR/mesiac640 EUR/mesiac