Predajca v Intersport GALFY

SPORTCENTRUM GALFY, s.r.o.

Miesto práce
Starý Smokovec, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
Termín nástupu
10.12.2020
700 EUR/mesiac+ príplatky za sviatky, soboty, nedele + odmena za plnenie plánu + odmena za odpracované roky + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho tímu!
Do novej predajne Intersport v Starom Smokovci hľadáme šikovného človeka, ktorému zveríme túto prevádzku.
Zameranie bude čisto na detský športový sortiment - oblečenie, obuv, doplnky, lyže atď.

Ideálna uchádzačka/uchádzač má blízko k deťom a športovému tovaru.
Zákazníci budú najčastejšie rodičia a starí rodičia s deťmi, ktorým treba poradiť s výberom vecí na výlety do hôr.

Popri tom, bežná práca na predajni ako:
- práca s pokladňou (ťuk-ťuk, počíta to samo, zvládneš aj bez VŠ)
- starostlivosť o predajňu (nech sa to leskne :)
- merchandising (uložiť, poskladať, farebne dopasovať a je to)
- ale hlavne poradenstvo a komunikácia so zákazníkmi (nech sa radi vrátia)

práca v úplne novej štýlovej predajni
nákup tovaru za lepšie ceny
možnosť požičať a testovať športovú výstroj
práca vo firme s tradíciou, kde to ale žije inováciami
možnosť ciest do zahraničia na testovanie výstroje, objednávky
#galfyhobenefity

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov pozveme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie - to je základ
komunikatívnosť - ani veľa ani málo
časová flexibilita - sa vždy hodí
zodpovednosť - poriadok musí byť
samostatnosť - bez nej to nejde
chuť do práce - nevyhnutná
prax vítame - ale zaučíme

Spoločnosť SPORTCENTRUM GALFY je na trhu od roku 1994, kedy jej zakladateľ Róbert Gálfy, bývalý vrcholový športovec, založil prvú predajňu v Hornom Smokovci. Táto predajňa úspešne funguje dodnes a v súčasnosti k nej pribudlo ďalších 8 predajní vo Vysokých Tatrách a v Poprade. Sedem našich predajní patrí pod rakúsku sieť INTERSPORT a ďalšie dve sú monobrandy značiek GANT a Campagnolo (CMP). K tomu prevádzkujeme úspešný on-line obchod GALFY.sk. Sme taktiež dlhoročným veľkoobchodným zástupcom značiek CMP, Colmar, Martini Sportswear, Dynastar a Lange.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3998684  Megjelentetés dátuma: 11.11.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac