Mzdový účtovník a fakturant

SPORTCENTRUM GALFY, s.r.o.

Miesto práce
Horný Smokovec 51, 062 01 Vysoké Tatry, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spracovanie dochádzky zamestnancov, pracovné zmluvy a dodatky, prihlášky a odhlášky SP a ZP, spracovanie miezd, cestovné príkazy, ročné zúčtovanie, mesačné výkazy, evidenčné listy, fakturácia tovaru...

práca v stabilnej spoločnosti
možnosť profesionálneho rastu

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

samostatnosť, aktívny prístup k práci, schopnosť systematickej práce, svedomitosť...

Spoločnosť SPORTCENTRUM GALFY je na trhu od roku 1994, kedy jej zakladateľ Róbert Gálfy, bývalý vrcholový športovec, založil prvú predajňu v Hornom Smokovci. Táto predajňa úspešne funguje dodnes a v súčasnosti k nej pribudlo ďalších 8 predajní vo Vysokých Tatrách a v Poprade. Sedem našich predajní patrí pod rakúsku sieť INTERSPORT a ďalšie dve sú monobrandy značiek GANT a Campagnolo (CMP). K tomu prevádzkujeme úspešný on-line obchod GALFY.sk. Sme taktiež dlhoročným veľkoobchodným zástupcom značiek CMP, Colmar, Martini Sportswear, Dynastar a Lange.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3310542  Megjelentetés dátuma: 14.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850