Stavbyvedúci/Stavebný majster

Spojmix plus s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
marec
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacprípadne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného stavbyvedúceho, ktorý má prax v cestných / dopravných stavbách.
Pracovná náplň :
- riadenie výstavby a realizácie cestných / dopravných prác
- koordinácia dodávok, služieb a prác
- príprava súpisov materiálu a prác
- vedenie stavebného denníka
- kontrola kvality stavebných prác
- koordinácia časového harmonogramu
- kontrola nákladov a subdodávateľských faktúr
- komunikácia so subdodávateľmi a s investorom
- dohľad nad bezpečnosťou a zabezpečením staveniska vrátane dokumentácie
- vykonávanie ďalších prác podľa pokynov nadriadeného súvisiace s pracovným zaradením

- práca v mladom kolektíve
- služobný automobil, notebook, služobný telefón

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie poskytneme na osobnom pohovore.
Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky obdržané životopisy budú dôkladne posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, dopravné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozemné, dopravné / cestné stavby

Počet rokov praxe

3

- Prax na podobnej pozícií výhodou
- Práca v programoch AutoCAD / CENKROS výhodou
- Organizačné schopnosti
- Samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, praktické myslenie
- Schopnosť viesť a riadiť pracovný kolektív

Spoločnosť Spojmix plus s.r.o. sa zaoberá asfaltovaním a stavebnými prácami spojenými s asfaltovaním. Spoločnosť Spojmix plus čerpá z niekoľkoročných skúseností v oblasti výroby asfaltu a asfaltovania chodníkov, ciest, prekopávok, nájazdov ku garážam, ale aj výstavby miestnych komunikácii a napojení, od zamerania až po finálnu realizáciu ručne alebo strojovo. www.spojmixplus.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4034287  Megjelentetés dátuma: 10.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac