Asistent predaja

SPOJTECH s.r.o.

Miesto práce
Púchov
Termín nástupu
dohodou
750 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus 50€, variabilná zložka 150€, mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj zákazníkovi v predajni
- práca s ERP pokladňou
- poradenstvo a aktívna komunikácia so zákazníkom
- prezentácia a doplnkový predaj tovaru
- zabezpečenie dostupnosti, kontrola príjmu tovaru, doplňovanie tovaru
- zodpovednosť za čistotu a poriadok na zverenom úseku predajne

- odmeny za výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
- profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- dlhodobá pracovná perspektíva

Informácie o výberovom konaní

Práca na dve zmeny:
1. 7:00 – 14:30
2. 9:00 - 17:30
Každý druhý týždeň pracovná sobota od 7:00 - 12:00.
Miesto výkonu práce je Púchov alebo Považská Bystrica.

Žiadosti s uvedením telefonického kontaktu zasielajte prosím na e-mail: [email protected]
KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRATÝCH UCHÁDZAČOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo obchodné zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Elektronická pokladňa - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

maloobchod alebo veľkoobchod

Počet rokov praxe

2

Hľadáme dynamického, komunikatívneho človeka s príjemným vystupovaním, obchodným duchom, prozákazníckym prístupom a so zmyslom pre poriadok, ochotným fyzicky pracovať. Trestná bezúhonnosť.

Spoločnosť SPOJTECH s.r.o. bola založená s cieľom ponúkať široký výber spojovacieho a technického materiálu pre firemných ako aj konečných zákazníkov. Sme lokálnym špecialistom na spojovací materiál, kotviacu techniku, rezné a brúsne materiály, náradie a nástroje. V tejto oblasti pôsobíme už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3944079  Megjelentetés dátuma: 29.7.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac