Zdravotná sestra v súkromnej klinike

SPINN, a.s.

Miesto práce
Spinn Clinic, Plavisko, Ružomberok
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
910 EUR/mesiacIde o najnižšiu garantovanú mzdu. Výsledná suma sa odvíja od praxe konkrétneho kandidáta + osobné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca na očnej ambulancii
• Práca na ambulancii lekárskej kozmetiky,
• Registrácia klientov a správa databázy klientov, vrátane správy informovaných súhlasov klientov
• Starostlivosť o klienta pred, počas a po vyšetrení či zákroku,
• Správa pracovného kalendára doktorov a komunikácia so spolupracovníkmi kliniky ohľadom registrácie termínov vyšetrení a zákrokov
• Príprava a archivovanie dokumentov k zákrokom,
• Asistovanie pri malých ambulantných výkonoch
• Dezinfekcia a sterilizácia inštrumentov a priestorov.
• Starostlivosť o technické vybavenie ambulanice a zákrokovej sály.
• Posielanie medicínskych a farmaceutických produktov klientom
• Správa skladu medicínskych a farmaceutických produktov s ohľadom na dátum spotreby produktu
• Iné operatívne a zabezpečovacie činnosti v prípade potreby (napr. vyzdvihnutie farmaceutických produktov v lekárni)
• Príprava reportov a prehľadov
• Zaznamenávanie platieb do účtovníctva, príprava mesačných výkazov, tlač potvrdení a práca s registračnou pokladňou
• Celkový chod ambulancii

• Možnosť byť súčasťou zabehnutej prémiovej multiodborovej kliniky v exkluzívnych priestoroch
• Špičkovo vybavené pracovné prostredie a využívanie najmodernejších prístrojov a technológii
• Príjemný a profesionálny tím kolegov, top odborníkov v svojom odbore
• Priateľská atmosféra a vlastná kaviareň na klinike
• Flexibilná pracovná doba
• Podpora vzdelávania, zvyšovana odbornosti a získavania certifikátov v odbore
• Zvýhodnené ceny na služby kliniky

Svoje odborné štruktúrované životopisy prosím zasielajte v slovenskom jazyku.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis s priloženou aktuálnou fotografiou na dole-uvedenú emailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete budú spracované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu inzerovanej pracovnej pozície v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov („Nariadenie“).
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú do jedného mesiaca od skončenia výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona a Nariadenia.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Príjemné vystupovanie.
• Komunikačné a organizačné schopnosti,
• Dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť a ústretovosť
• Pozitívny prístup ku klientom,
• flexibilita, empatia a tímová práca.
• skúsenosti s prácou v službách a komunikáciou s klientom sú výhodou

SPINN clinic je na trhu poskytovateľov zdravotnej starostlivosti od roku 2001. SPINN clinic tvoria ľudia. Je nás už viac ako 40. Každý je výnimočný a každý svojou prácou prispieva k vynikajúcim výsledkom kliniky. Tou najväčšou odmenou pre nás sú spokojní klienti, ktorých je viac ako 15.000 ročne. Pokiaľ sa chcete ku nám pridať a byť súčasťou nášho tímu, neváhajte a pošlite nám Váš životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3865604  Megjelentetés dátuma: 7.2.2020  Alapbér (bruttó): 910 EUR/mesiac