Operátor montáže ST

SPINEA Technologies s.r.o.

Miesto práce
Volgogradská 13, Prešov
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykonávanie výrobných činností - montáž aktuátorov prípadne iných pridelených zariadení,
testovanie a meranie vyrobených dielov a výrobkov s použitím meracích a skúšobných prístrojov,
montáž elektrokomponentov, servomotorov, snímačov, kabeláže
evidovanie technických údajov
obsluhovanie, nastavovanie a riadenie výrobných prístrojov a zariadení na pracovisku,
kompletná kontrola komponentov podľa montážneho listu - výrobky,
vykonávanie rôznych odborných a pomocných prác súvisiacich s výrobným procesom,
správne uskladnenie, manipulácia, balenie, konzervácia a prevoz komponentov (výrobkov, materiálov)

práca na jednu zmenu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Strojárstvo

Vodičský preukaz

B

osvedčenie podľa vyhl. 508/209 - § 21 vyhlášky - výhoda pre uchádzača nie nevyhnutnosť
Manuálna zručnosť
Znalosť čítania výkresovej dokumentácie
Práca s meradlami
Precíznosť
Zodpovednosť
Práca v tíme aj samostatnosť
MS Office

Spoločnosť SPINEA Technologies s.r.o. sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom vysoko-presných zariadení - aktuátorov, ktoré v sebe spájajú vysoko-presnú cykloidnú prevodovku, servomotor, snímače spätnej väzby a prípadne brzdu. Aktuátory známe pod obchodnou značkou Drivespin sa najčastejšie používajú v automatizácii, robotike, automobilovom priemysle a všeobecne v strojárstve, ako súčasť rôznych priemyselných zariadení pri polohovaní rozmanitých mechanických uzlov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3614170  Megjelentetés dátuma: 13.3.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac