Finančný špecialista/analytik

SPIE Elektrovod, a. s.

Miesto práce
Apollo Business Centre, Prievozská, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac+ ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena do nášho tímu, ktorého úlohou bude:

- príprava a aktualizácia cash flow spoločnosti
- príprava ročných plánov a finančných výhľadov (budget / forecast)
- uzavretie mesačného účtovníctva a transfer výsledkov do reportingu materskej spoločnosti
- príprava mesačných manažérskych reportov a analýz výsledkov
- kontakt s bankou a úhrady dodávateľských faktúr

- Ak si prispievate na DDS, prispejeme Vám aj my!
- Užite si jeden deň voľna naviac (deň energetiky)
- Príležitostný homeoffice pri vybraných pozíciách
- Môžete sa zapojiť do programu "nájdi svojho kolegu" a získať finančný bonus
- Rozvoj a vzdelávacie programy
- Ak máte auto, prispejeme Vám na parkovanie súkromného vozidla
- Odmena za darovanie krvi v prípade dosiahnutia Jánskeho plakety
- Ak budete chorí, máme lepšie platenú PN
- Na podporu "Work Life Balance" poskytujeme našim zamestnancom Multisport kartu

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať u nás v spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých životopisov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.
Uchádzači zo spoločností "Veľkej Štvorky" sú vítaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2-3

- plynulá komunikácia v anglickom jazyku
- pokročilá znalosť MS Exel
- znalosť IFRS
- analytické myslenie
- znalosť postupov účtovania

SPIE Elektrovod, a. s., je známy ako hlavný dodávateľ komplexných riešení
v energetickom sektore v Slovenskej a Českej republike.
Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti výstavby, montáže a inštalácií energetických zariadení pre výrobu, prenos a distribúciu elektrickej energie. Ponúkame široké spektrum služieb od projekčných prác cez výrobu a zabezpečenie dodávok, ich montáž, revíznu činnosť, opravy, údržbu, záručný a pozáručný servis až po poradenskú a konzultačnú činnosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4089573  Megjelentetés dátuma: 2.8.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac