Mechanik strojov a zariadení

SPIE Elektrovod, a. s.

Miesto práce
Stupava
Termín nástupu
ihneď
1 250 EUR/mesiacod 1.250€ brutto v závislosti od skúseností + ročné odmeny a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Oprava a údržba strojov a zariadení - motorových vozidiel, drobných motorových strojov, elektrických častí strojov, hydraulika.

- práca v renomovanej firme,
- sociálny program,
- príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 2,8 % z HM,
- základná pracovná doba 37,5 od/týždeň,
- 1 deň voľna naviac (1.10 Deň energetiky),
- elektronická stravovacia karta,
- karta Multisport

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať u nás v spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých životopisov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

Flexibilita
Ochota učiť sa nové veci
Otvorenosť, spoľahlivosť, pracovitosť
Schopnosť riešiť problémy

SPIE Elektrovod, a. s., je známy ako hlavný dodávateľ komplexných riešení
v energetickom sektore v Slovenskej a Českej republike.
Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti výstavby, montáže a inštalácií energetických zariadení pre výrobu, prenos a distribúciu elektrickej energie. Ponúkame široké spektrum služieb od projekčných prác cez výrobu a zabezpečenie dodávok, ich montáž, revíznu činnosť, opravy, údržbu, záručný a pozáručný servis až po poradenskú a konzultačnú činnosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4074502  Megjelentetés dátuma: 16.11.2022  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac