Stavbyvedúci

SPIE Elektrovod, a. s.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 750 - 2 500 EUR/mesiac+ ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi a organizuje stavebno-montážne práce na stavbách pri výstavbe liniek vysokého a veľmi vysokého napätia v rozsahu právomocí a zodpovedností delegovaných mu projektovým manažérom,
- komunikuje s investorom v rámci kontrolných dní a všetkými dotknutými stranami na stavbe,
- operatívne riadi nasadzovanie a presuny zamestnancov v rámci zverených stavieb, zodpovedá aj za zamestnancov subdodávateľských organizácií,
- vedie dokumentáciu stavby, vyhotovuje prvotné mzdové doklady pre zamestnancov, riadi nadčasovú prácu, vyhodnocuje spotrebu práce na zverených stavbách,
- kontroluje dodržiavanie bezpečnostných predpisov, technologickej a pracovnej disciplíny, kontroluje stav a používanie OOPP,
- spolupracuje s prípravou výroby, inžinierskou činnosťou, projekciou a technicko-ekonomickou podporou úseku,
- prácu vykonáva v týždňových resp. v 10-dňových cykloch,

- služobné auto, PC, mobil,
- práca v renomovanej firme,
- sociálny program,
- príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 2,8 % z HM,
- základná pracovná doba 37,5 od/týždeň,
- 1 deň voľna naviac (1.10 Deň energetiky),
- diéty bez krátenia,
- karta Multisport

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Ostatné znalosti

Odborná spôsobilosť vo výstavbe - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

komunikačné schopnosti,
schopnosť viesť ľudí,
analytické myslenie,
zodpovednosť,
schopnosť učiť sa,

SPIE Elektrovod, a. s., je známy ako hlavný dodávateľ komplexných riešení
v energetickom sektore v Slovenskej a Českej republike.
Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti výstavby, montáže a inštalácií energetických zariadení pre výrobu, prenos a distribúciu elektrickej energie. Ponúkame široké spektrum služieb od projekčných prác cez výrobu a zabezpečenie dodávok, ich montáž, revíznu činnosť, opravy, údržbu, záručný a pozáručný servis až po poradenskú a konzultačnú činnosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3990285  Megjelentetés dátuma: 30.12.2021  Alapbér (bruttó): 1 750 EUR/mesiac