Technik stavby

SPIE Elektrovod, a. s.

Miesto práce
Česko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 750 EUR/mesiac- mimoriadne odmeny, - ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technická podpora projektového manažéra na stavbách pre výstavbe liniek vysokého a veľmi vysokého napätia na zahraničných zákazkách v nemecky hovoriacich krajinách,
- komunikácia a tlmočenie pri vybavovaní administratívnych záležitostí za zamestnancov v Rakúsku, Nemecku..., u lekára, v poisťovniach, pri registrácii pobytu,
- tlmočenie pri komunikácii s investorom, subdodávateľmi, kontrolnými orgánmi a pod.,
- práca v týždňových režimoch v SR a ČR,
- v prípade zahraničia, dochádzka domov 1x za mesiac,

- práca v stabilnej spoločnosti so 70-ročnou tradíciou v elektroenergetike,
- možnosť odborného a kariérneho rastu,
- príplatky, DDS, 1 deň dovolenky naviac,
- diéty v Rakúsku, Nemecku 45 EUR/kal. deň
- služobné auto,
mobilný telefón, PC,

Informácie o výberovom konaní

- prosím zašlite svoj štruktúrovaný životopis,
- nekontaktujte nás, pokiaľ plynulo neovládate nemecký jazyk na úrovni aspoň B2-C1,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer najlepšie strojnícky

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom, - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- komunikatívnosť,
- technické a analytické myslenie,
- flexibilita,
- lojalita,

SPIE Elektrovod, a. s., je známy ako hlavný dodávateľ komplexných riešení
v energetickom sektore v Slovenskej a Českej republike.
Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti výstavby, montáže a inštalácií energetických zariadení pre výrobu, prenos a distribúciu elektrickej energie. Ponúkame široké spektrum služieb od projekčných prác cez výrobu a zabezpečenie dodávok, ich montáž, revíznu činnosť, opravy, údržbu, záručný a pozáručný servis až po poradenskú a konzultačnú činnosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3916691  Megjelentetés dátuma: 27.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac